INTENCJE MSZALNE W RACOCIE.
27.02 – 5.03.2023

• ŚRODA:
    • w intencji solenizantów Romana Heleny Hieronima Kazimierza
  • PIĄTEK:
    • 17.00 – Spowiedź św.
    • 18.00 – Droga Krzyżowa,
      •  Śp. Franciszka Pawlickiego od rodziny Szwarców i Michalskich
    • 15.00 – Chrzest św.
      • I rocz. śp. Elżbiety Nowickiej, o bł. Boże dla rodziny.
      •  Śp. Helenę, Jana, Romualda Marciniaków, Przemysława, Włodzimierza Kaczmarków, zmarłych z rodziny Marciniaków, Kaczmarków, Szymanowskich, Koniecznych, Musielaków, Ceglarków oraz o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.
      • za parafian, o łaski nieba na kolejny czas postu i pokuty w naszym życiu.
      •  Śp. w I – roczn. Anielę Franciszka Kuraszyków i zm z rodziny Kustoszów i Kuraszyków.
    • 11.00 – Śp. Franciszka Pawlickiego od chrześniaczki Małgorzaty z Poznania

1. Obfitość Bożego błogosławieństwa niech wypełnia ofiarodawców z tyt. niedzieli gospodarczej
2. I piątek miesiąca – spowiedź św. o g.17.00. Droga Krzyżowa o godz. 18.00 ,
3. W piątek o g. 19.00 zapraszam młodzież z opracowaniem w zeszytach kolejnych fragmentów Ewangelii
4. W niedzielę o g.14.00 – Gorzkie żale.
5. Zapraszam w niedzielę po Gorzkich Żalach rodziców dzieci 2 klasy -o godz. 14.45 a 3 klasy o godz. 15.45 na wiosenną konferencję pogłębienia wiary w obecność Jezusa w Eucharystii .
6. Jeśli Pan domu nie zbuduje, na próżno budowniczy się marnuje. Dziękujemy Bogu i zespołowi pracujących przy kolejnym etapie odnowienia grobowców w Gryżynie – księży i osób szczególne zasłużonych dla parafii. Odnowione płyty nagrobne zachęcają do zatrzymania się i zadumy nad historią i ofiarną służbą dla Ojczyzny.
7. Nauki – konferencje przedmałżeńskie we Farze w Kościanie, od 10 do 12.03 i od 17 do 19.03.2023, początek godz. 19.00
8. Troskę o świątynię powierzamy kolejnym zespołom ul. Szkolnej.