INTENCJE MSZALNE W RACOCIE:
27.03 – 2.04.2023

• ŚRODA: Dolsk – rekolekcje.
  • PIĄTEK:
    • SPOWIEDŹ: 16.00 – 17.00
    • 18.00 – Droga Krzyżowa
    • 18.30 – Do NSJ , o otwarcie serc na łaski Paschy Jezusa – przejścia ze śmierci do pełni życia w Królestwie Boga.
  • SOBOTA :
    • 14.00 – I o bł. Boże Liliany w I rocz. urodzin o zdrowie i opiekę Ducha św.
      • Śp. Franciszka, Mariannę, Ryszarda, Renatę, Mariana, Henryka Kaźmierczaków, Wacława, Stefanię, Pawła Szczepaniaków, o bł. Boże w rodzinie.
      •  Śp. Melanię, Stanisława Banaszak, zm. z rodziny Kubskich, Śliwińskich, Grędów, Banaszaków,Musielaków, Michalewiczów i dusze cierpiące.
      •  W 6 rocz. śp. Heleny, Jana Klaków, Anny, Czesława Perz, zmarłych dziadków i o bł. Boże w rodzinie.
  • NIEDZIELA:2.04 – rocznica narodzin dla nieba Papieża Jana Pawła II g. 21.37
    • 8.00 – za parafian
      • Śp. Bolesławę Kicka od Krystyny Matuszak z rodziną.
      •  Śp. Moniki, Macieja Łabenda, Bogumiły Pietrzak, o radość oglądania Chwały Pańskiej w Niebie, zmarłych z rodziny oraz o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.
      •  Śp. Jana Kunca od syna Marcina z Adrianną
    • 14.00 – Gorzkie Żale

1. Proszę o modlitwę o duchowe owoce rekolekcji w parafii pw. św. Michała Archanioła a Dolsku
2. Niedziela 2.04 – to niedziela Męki Pańskiej tzw. Palmową. Przygotujmy dla Jezusa oblubieńca „ palmy ‘lub wiązanki, które będą poświęcane w sobotę i niedziele
3. Zapraszam do czynnego uczestnictwa w piątek Drodze Krzyżowej o g. 18.00 i w niedziele o 14.00 w Gorzkich Żalach
4. W przyszłą niedzielę 2.04 Kopaszewska rowerowa Droga Krzyżowa o godz. 14.00 z Kopaszewa do Rąbinia i powrót.
5. Też 2.04 drugie zaproszenie na marsz dla św. JP II . Zbiórka w Starych Oborzyskach o 18.00 przy kościele i trasa do placu Niezłomnych – pomnik JP II