29.01 – 4.02.2024

• PIĄTEK: Ofiarowanie Pańskie, Dzień Życia Konsekrowanego.
    • 8.00 – Śp. Helenę i Bogdana o radość oglądania Boga twarzą w twarz oraz o zdrowie i bł. Boże dla dzieci, wnuków i prawnuków.
    • 18.00 – spowiedź św.
    • 18.30 Poświęcenie świec dzieci I- Kom św. o łaskę pokory w pełnieniu woli Bożej na wzór Fiat – NMP , która ofiarowuje Dziecię Jezus Bogu Ojcu
      • Do N.S.Jezusa z wynagrodzeniem za grzechy nasze i świata całego.
      • W 17 rocz. śp. Mariana Łukaszczyka, zmarłych rodziców i teściów, Halinę, Zenona Piecuch,Jana Szczerbala, Mariana Korbika,z prośbą o zdrowie i bł. Boże dla całej rodz
  • SOBOTA: 16.30
    • Śp. Sebastiana Idziaka i zmarłych z ul. Pocztowej.
    • W XII rocznicę narodzin dla Nieba Zdzisława Piotrowskiego i zmarłych z rodzin Piotrowskich, Kasztelanów, Rypinskich i Stróżyńskich.
    • O dar Nieba dla śp. Zdzisława Nowaka w III rocz., zmarłych z rodziny Wawrzyniaków, Nowaków, Jaworskich i Beszterdów.
    • 8.00 – za parafian,
    • 11.00 – W rocz. śp. Praksedy, Teodora, Danuty Szal oraz Stanisławę i Stanisława Machnickich.

1. W poniedziałek o g. 9.00 zapraszam zespół do pomocy rozebrania konstrukcji żłóbka
2. W piątek – 2.02- uroczystość Ofiarowania Pańskiego – MB Gromnicznej. Poświęcenie świec – symbolu światła w zagrożeniach i niebezpieczeństwach życia. Msze św. o g.8.00 i 18,30 – zapraszam dzieci III klasy – na poświęcenie świec.
3. Ofiary przekazujemy na klasztory klauzurowe męskie i żeńskie oraz z tytułu niedzieli gospodarczej.
4. W piątek, spotkanie młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania, zachęcam do opracowania kolejnych fragmentów Ewangelii.
5. Troskę o piękno naszej świątyni powierzamy rodzinom III zespołu ul.Kutrzeby