30.09 – 6.10.2024

• ŚRODA:
    1. 18.00 – poświęcenie różańców, modlitwa w intencji rodziców i dzieci klas II i III.
    2. 18.30 – W intencji solenizantów Teresy, Franciszka, Faustyny, Artura.
  • PIĄTEK:
    1. 17.00 – Spowiedź św.
    2. 18.00 – Różaniec św.
    3. 18.30 – Do N.S. Jezusa z wynagrodzeniem za grzechy nasze i świata całego, za parafian, o ducha gorliwości w rodzinach parafii w październikowej modlitwie różańcowej.
    4. Śp. Romana Tomczaka od rodziny Dudziaków.
  • SOBOTA: 16.30
    • 5 rocz. śp. Anny Kaczor i zmarłych z rodziny Kaczorów.
    • 17 rocz. śp. Stanisławy oraz Władysława Konopczyńskich, Mariana Łukaszczyka, Halinę, Zenona Piecuch, Jana Szczerbala, Mariana Korbika i zmarłych z rodziny Łukaszczyków, z prośbą o zdrowie i bł. Boże dla całej rodziny.
    • Śp. Henryka Walczaka od szwagierki Stefani Duszyńskiej.
    1. 8.00 – za parafian, z dziękczynieniem za doświadczenie Bożej miłości w darze ofiarnym na rzecz powodzian.
    2. 11.00 – Chrzest św. Jan Zieliński, o bł. Boże i rozpoznanie woli Bożej dla Rodziców i dziecka.

1. Przyszła niedziela, to niedziela gospodarcza, niech dobry Bóg bł. zatroskanym o rozwój i piękno za piękno naszej parafii!
  2. Zapraszam do wspólnej modlitwy różańcowej w kościele w środy i piątki, o godz.18.00 w pozostałe dni w domu – rodzina jest bowiem cząstką wspólnoty kościoła wg słów Jezusa „gdzie 2 lub 3 są w imię Moje tam Ja jestem wśród nich”. W modlitwie powierzamy Bogu troskę o zdrowie i bezpieczeństwo rodzin parafii przy narastających niepokojach, lękach i stresach.
  3. W I piątek miesiąca – od 17.00 spowiedź św., o 19.00 spotkanie młodzieży.
  4. W piątek – św. Franciszka, sobotę – św. Faustyny, w niedzielę– Artura, w poniedziałek wspomnienie NMP Różańcowej.
  5. W niedzielę o g. 11.00 chrzest św. przygotowanie w czwartek o g. 19.00.
  6. W niedzielę – 13 października – kolejny 22 – Dzień Papieski.