30.10-5.11.2023

• PONIEDZIAŁEK: 18.00 – Różaniec św.
  • ŚRODA – 1.11: Wszystkich Świętych
    • 8.00 – Śp. Heleny, Bogdana, zmarłych z rodziny i zmarłych przyjaciół, o chwałę Nieba.
    • 11.00 – w intencji zmarłych parafian, o radość oglądania Boga w niebie i spotkania z Jezusem Mesjaszem i zbawionymi przez Niego ludźmi wiary.
  • CZWARTEK – 2.11: Wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych
    • 8.00 Wymienianki i Msza Św.
      • za zmarłych parafian wspominanych w wymieniankach, o wieczną Światłość i doświadczanie chwały Boga w Niebie.
    • 18.30 Wymienianki i Msza Św.
      • Śp. Stefana Starkbauer, o zdrowie i opiekę Bożą dla całej rodz
  • PIĄTEK: 19.00 – spotkanie młodzieży
    • 17.00 Spowiedź św.
    • 18.00 – Adoracja NS.
    • 18:30 – Msza Św.
      •  Do NSJ o miłosierdzie dla nas i Świata całego, o pokój na Ukrainie i Świecie.
      •  śp. Mariannę Szczepana Leona Turkowiaków, Stanisławę Walentego Mariana Ratajczaków, Janinę Zdzisława Pierzchlewiczów, i dusze w czyścu.
  • SOBOTA: Wspomnienie św. Karola Boromeusza
      • Śp. Honoratę Wolsztyńską od Patryka, Rafała, Marii, Sebastiana, Anny z rodz.
      •  z tyt. urodzin i imienin o chwałę nieba dla Elżbiety Kolańczyk i zm z rodziny Fabiś i Kolańczyków.
    • 8. 00 – za parafian, o łaskę Zmartwychwstania dla zmarłych czcicieli MB i NSJ
      • Śp. Teodozję, Stanisława, Andrzeja, Adama Kordusiak, Krystynę, Stanisława Kasperek, Ewę Włodarczak, Zofię Józwik, zmarłych z rodziny Kasperków i Kordusiak
      •  Z tyt. imienin śp. Macieja Łabędy.

1. W środę – 1.11- Wszystkich Świętych. Msze św. o g.8.00 w świątyni, a o g. 11.00 msza św. na cmentarzu
2. W czwartek – 2.11- Wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych. Wymienianki, modlitwa za zmarłych w dzień zaduszny o g. 8.00 i o 18.30. Druczki do wymienianek można znaleźć na półce. Na wymieniankach proszę wpisywać, o której godzinie maja być czytane – o 8.00 lub 18.30. Niech skupienie i modlitwa podkreśla wagę tych dni oraz pomnażają chwałę Bożą .
3. I pt. miesiąca, spowiedź św. o g. 17.00, o g. 18.00 – adoracja i msza św.,
4. o godz. 19.00 – spotkanie młodzieży – przynosimy zeszyty uzupełnione osobistym studium fragmentów Ewangelii.
5. Na ASD i misję ofiarowaliśmy 620zł.
6. Troskę o swiątynię powierzamy rodz. ul Kościańskiej