4- 10.12.2023

• PONIEDZIAŁEK: 18:00
    • W intencji solenizantów – Barbary, Mikołaja Marii.
  • ŚRODA: 18:00
    •  W 14 rocznicę zakończenia doczesnego życia Feliksa Koszarka oraz za zmarłych z rodzin Koszarków i Ratajczaków.
  • PIĄTEK: 18.00 – Niepokalane Poczęcia NMP Poświęcenie medalików.
    •  W intencji matek, niewiast i dziewcząt, aby na wzór pokornej NMP realizowały swoje powołanie.
    •  Śp. Honoratę Wolsztyńską od Włodzimierza z rodziną Wolsztyńskich.
    •  Śp. Czesława Kostrzewę od sąsiadów.
  • SOBOTA: 16:30
    •  Z tyt. urodzin i imienin śp. Wandy i Zdzisława, zmarłych z rodziny Wawrzyniaków, Nowaków, Borowiaków i Kamińskich, o bł. Boże i dary Ducha św. dla rodziny proszącej o modlitwę.
    •  Śp. Wojciecha Biernackiego od brata Janka z rodziną.
  • NIEDZIELA: II niedziela Adwentu
      • Śp. Czesława Kostrzewę od rodziny Wojciechowskich.
      • Śp. Honoratę Wolsztyńską od r. Łabędów.
      • O Zbawienie śp. Zbigniewa Skotarczaka w III rocz. śmierci oraz rodziców śp. Marię, Jana Skotarczaków, o opiekę Bożą dla proszących o modlitwę i żywą wiarę w rodzinie.

Bóg powołał do Nieba :

•  Śp. Wojciecha Biernackiego, lat 81;
  •  Proboszcza Parafii pw. św. Ducha z Kościana – Śp. Ks. Czesława Małychę, lat 73;
  •  Śp. Sebastiana Idziaka, lat 48; różaniec w sobotę po mszy św.

1. Dzisiaj przeżywamy w Gryżynie odpust św. Barbary . Polecajmy Duchowi św. nasze starania o budowanie Królestwa Bożego na wzór odwagi i niezłomności męczennicy św. Barbary.
2. Zapraszam dzieci komunijne z rodzicami w piątek na godz.18.00, na poświecenie medalików- to uroczyste zawierzenie NMP N Poczętej całego życia. Jest to dla nas wszystkich zachęta , abyśmy ożywili nasze oddanie się pod opiekę Matce Jezusa.
3. W przyszłą niedzielę „Dar serca dla Kościołów Wschodu”Módlmy się, aby Dobry Bóg błogosławił darczyńcom!
4. Spowiedź św. przed roratami, w poniedziałek, środę i piątek. Korzystajmy z tej szansy spowiedzi adwentowej. Spowiedź parafialna w piątek 15.12, od godz.15.00
5. Spotkanie młodzieży w czwartek , 14.12 o godz.19.00.
6. Świece wigilijne – 10zł i opłatki – 3zł.