INTENCJE MSZALNE W RACOCIE.
5-11.02.2024

• ŚRODA: 18:15
    •  W intencji solenizantów Ryszarda Romualda, Benedykta Grzegorza Katarzyny Walentego
  • PIĄTEK: 18:30
    •  W intencji służby zdrowia, aby ich poświęcenie dla chorych było spostrzegane jako przedłużenie uzdrawiającej miłości Jezusa.
  • SOBOTA: 16:30
    •  Śp. Sebastiana Idziaka od cioci Łucji i kuzynek z rodzinami
    •  II rocz. śp. Bożenę Zielińską od męża z rodziną.
    •  Śp. Daniela Dudziaka od córki Darii z rodziną..
    • 8.00 – Z dziękczynieniem za łaski Misji i czasu Nawiedzenia N.M.P. (IV rocznica) o otwarcie serc na wielkie tajemnice spotkania z Jezusem i Najświętszą Królową Serc,
    • 11.00 –  W uroczystość NMPanny z Laurdes – Światowy Dzień Chorego – o łaskę wielkoduszności w trosce o chorych i dotkniętych niemocą, o cierpliwość i nadzieje w procesie zdrowienia i.

Śp. Monika Wojciechowska lat 43 w. pt. w Stęszewie był pogrzeb.

1. Błogosławmy dobrego Boga za ofiarną pomoc przy zamocowaniu usuniętych elementów jarzma dzwonów – aby zachować zabytkową masę dla potomnych.
2. Chrzest w parafii 2.03. 13.04 w soboty o g.15.00
3. W niedzielę uroczystość NMPanny z Laurdes – Światowy Dzień Chorego – módlmy się o łaskę wielkoduszności w trosce o chorych i dotkniętych niemocą, o cierpliwość i nadzieje w procesie zdrowienia.
4. W środę za tydzień 14.02 św. Walentego patrona czystej Miłości wg. I Kor. 13.6.
Cztery lata temu ,była nam dana wielka łaska Maryi – pielgrzymującej do naszej parafii -w cichości serca zawierzaliśmy Jezusowi i Jego Matce naszą przyszłość..
W środę 14.02 rozpoczniemy 6 tygodni -wielkiego postu – środa popielcowa rozpoczyna ten święty czas odkrywania sensu naszej ziemskiej drogi.
5. Na klasztory zebraliśmy 920 zł.
6. W piątek zapraszam mł. o 19.00
7. Dzisiaj niedziela gospodarcza – niech Dobry Bóg błogosławi ofiarodawcom