6-12.02.2023

• ŚRODA: 18:10
    •  W intencji solenizantów Ryszarda Romualda, Benedykta Grzegorza Katarzyny Walentego
  • PIĄTEK: 18:30
    •  W intencji służby zdrowia, aby ich poświęcenie dla chorych było spostrzegane jako przedłużenie uzdrawiającej miłości Jezusa.
  • SOBOTA: 16:30
    •  W uroczystość NM Panny z Laurdes – Światowy Dzień Chorego – o łaskę wielkoduszności w trosce o chorych i dotkniętych niemocą, o cierpliwość i nadzieje w procesie zdrowienia
    •  I rocz. śp. Bożenę Zielińską od męża z rodziną.
    •  śp. Franciszka Pawlickiego od rodziny Wachowiaków, Jędroszkowiaków Wojtkowiaków.
    • 8.00 – Z dziękczynieniem za łaski Misji i czasu Nawiedzenia N.M.P. (III rocznica) o otwarcie serc na wielkie tajemnice spotkania z Jezusem i Najświętszą Królową Serc, o bł. Boże dla rodzin parafii.
      •  Śp. Macieja Łabendę od córki Pauliny z rodziną.
      •  Śp. Teresę Szczepaniak od Grażyny i Anety z rodzinami.

1. W niedzielę w Gryżynie odbyło się radosne spotkanie ludzi zaangażowanych w remonty w i wokół świątyni. Przybyło 36 osób.
2. W sobotę uroczystość NM Panny z Laurdes – Światowy Dzień Chorego – módlmy się o łaskę wielkoduszności w trosce o chorych i dotkniętych niemocą, o cierpliwość i nadzieje w procesie zdrowienia.
3. We wtorek za tydzień 14.02 św. Walentego patrona czystej Miłości wg. I Kor. 13.6
Trzy lata temu czuwaliśmy od północy do 8 rano. W cichości nocy i serca rozmawialiśmy z Jezusem i Jego Matką. Wielka łaska Maryi była nam dana. Trwajmy całym życiem z Maryją, tak jak uczniowie oddając cześć i uwielbieniu Bogu.
Na klasztory zebraliśmy 410 zł.
4. Dzisiaj niedziela gospodarcza – niech Dobry Bóg błogosławi ofiarodawcom