6 -12.03.2023

• ŚRODA:
    • W intencji niewiast naszej parafii, aby wiernie naśladowały NMP w posłuszeństwie Słowu
  • PIĄTEK: spotkanie młodzieży
    • 18.00 – Droga Krzyżowa
    • 18.30 – Z dziękczynieniem za owoce rekolekcji dla Szkoły Podstawowej prowadzonych przez ks. Adama Pawłowskiego
    • 16.30 – o bł. Boże za modlitwę i czyn miłości na pomoc ofiarom wojny w Ukrainie i trzęsienia ziemi
    • 8.00 – O Łaskę powołań do służby katechetycznej
    • 11.00 – W intencji narzeczonych z pomocą Ducha św. a żywą wiarą przygotowali się do sakr. Małżeństwa.
    • 14.00 – Gorzkie Żale

ZAPOWIEDŹ: Bartosz Bajsztok z Racotu i Arianna Firlej z Przemętu.

1. W niedziele gospodarcza. – Niech Dobry Bóg błogosławi ofiarodawcom!
2. W środę 8.03 – Dzień Kobiet – niech będzie okazją wypowiedzenia naszych serdeczności niewiastom w naszych rodzinach i otoczeniu. Drogie Panie przyjmijcie życzenia, naśladowania NMP w posłuszeństwie Jej Synowi Jezusowi.
3. Zapraszam do czynnego uczestnictwa w piątek Drodze Krzyżowej o g. 18.00 i w niedziele o 14.00 w Gorzkich Żalach
4. Zachęcam do modlitwy o Łaskę powołań do służby katechetycznej.
5. Wkrótce 19.03 – uroczystości św. Józefa – oblubieńca NMP i opiekuna Jezusa – to patron dobrej śmierci. Otwórzmy nasze serca na łaski patrona rodzin, ojcostwa, młodzieży męskiej w budowaniu odpowiedzialności za czystość relacji w przyjaźni narzeczeństwie i małżeństwie.