6 – 12.11.2023

• ŚRODA:
    • 18:15
      • O zwycięstwo miłości nad nienawiścią za Kościół prześladowany, o ewangeliczną służbę ubogim.
  • PIĄTEK:
    • 18:30
      • Śp. Mariannę Szczepana Leona Turkowiaków, Stanisławę Walentego Mariana Ratajczaków, janinę Zdzisława Pierzchlewicz i zm. z rodziny
  • SOBOTA: Narodowe Święto Niepodległości – uroczystość św. Marcina
      • W intencji narodu polskiego, aby odwieczne tradycje: „Bóg, Honor, Ojczyzna” przynosiły owoce jedności i nadziei na szczęśliwy dom ojczysty dla nowych pokoleń.
      • Śp. Mariannę w 15rocz., Adama w 3 rocz. i zmarłych z rodziny Czarneckich od dzieci z rodzinami.
    • 16.30 – śp. Czesława Kostrzewę – syn Sławomir z rodziną
      • 12 rocz. śmierci śp. Józefa Donaja, Teresę, Weronikę, Zdzisława i zmarłych z rodziny Donajów, Tomczaków, Stachowiaków oraz o bł. Boże w rodzinie.
      • Śp. Honoratę Wolsztyńską od wuja Jana z rodziną z Popowa

1. Trwamy w żywej wdzięczności Bogu za budującą modlitwę na cmentarzu w uroczystość Wszystkich świętych. Składam serdeczne dziękczynienie za ofiary składane z tytułu wymienianek. Niech Dobry Bóg błogosławi wszystkim , którzy szczerym sercem troszczą się o rodzinę parafialną.
2. W sobotę uroczystość św. Marcina – wrażliwy żołnierz Jezusa – Narodowe Święto Niepodległości, msze św. o godz. 11.00. Taca w świątyni na Stolicę Apostolską.
3. Niedziela – 26.11, to Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata, która kończy czas liturgii w ciągu roku i przygotowuje do Adwentu.
4. Przypominamy wpłatach ofiar za ławki .
5. Kalendarz misyjny O. Oblatów – 8 zł