8-14.05.2023

• 18.00 – Nabożeństwo majowe ,
      •  3 rocz. śp. Teresy Bereszyńskiej
  • PIĄTEK:
    • 17.30 – Nabożeństwo majowe.
    • 18.00 – 35 rocz. ślubu Janiny i Andrzeja Jurga, z dziękczynieniem za otrzymane łaski i prośbą o bł. Boże.
  • SOBOTA: NMP z Fatimy,
    • 16.15 – Nabożeństwo majowe.
      • Śp. Jana Kunz od brata Stefana z synową Zofią.
      •  O miłosierdzie Boże dla śp. Amadeusza prosi ciocia Kasia i wujek Tomek z rodzinami.
      •  Śp. Przemysława, Włodzimierza Kaczmarków, Helenę, Jana, Romualda Marciniaków, zmarłych z rodziny Kaczmarków, Marciniaków, Szymanowskich, Koniecznych, Ceglarków, Musielaków, o zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie.
  • NIEDZIELA: Wybór św. Macieja na Apostoła w miejsce Judasza
    • 8.00 – Za parafian
      •  Śp. Adama Sikorę z tyt. urodzin od żony i wnuków.
      •  Śp. Edmunda Łupickiego od Teresy Bogusławskiej.
      •  Śp. Agnieszkę Nowak z d. Przybylska od kolegów i koleżanek oraz w intencji Kasi, Łukasza i Łukasza.

Zapowiedź: Paweł Kociczak z Racotu i Marta Pohl
Kończymy tydzień modlitw o powołania kapłańskie, z naszej parafii na tacę w świątyni złożyliśmy nasze ofiary na ASD
1. Zapraszam na nabożeństwa majowe w środę o g. 18.00 i w piątek, o g. 17.30
2. W środę o g. 17.00 – przygotowanie dzieci do 2 sakramentu – spowiedzi św.
3. W sobotę 13.05 – NMP z Fatimy,
4. W czwartek, za tydzień – 18.05- przypada w naszej parafii Adoracja – Najświętszego Sakramentu i 103 rocznica ur. J P II. od 8.00 – 18.00 przybywajmy w gościnę do Jezusa, bardzo proszę Róże Różańcowe o przewodniczenie adoracji.
5. Troskę o świątynię polecamy rodzinom z ul. Wodnej.