4-10.11.2021

• WTOREK :
    • 17.30 nabożeństwo różańcowe i poświęcenie różańców.
    • Śp. Franciszka Stefani Karolczakow, za zmarłych dziadków i zm z rodziny
    • 18.30 – konferencja dla rodziców dzieci II i III kl.
  • CZWARTEK : 17.30 – spotkanie młodzieży, zeszyty
    w intencji młodzieży, aby doceniali ofiarność, troskę i zaangażowanie rodziców i nauczycieli, w kształtowaniu ich charakterów
  • SOBOTA g. 17.40 różaniec Msza św. 18.00: – Śp. Zdzisławę Buchowską, Kazimierę, Tadeusza Paluszkiewiczów, Dariusza Paluszkiewicza, Włodzimierza Majorczyka, Annę i Leszka Szymaniaków.
  • NIEDZIELA : Dzień Papieski,
    • I rocz. śp. Tadeusza Jurgi i zmarłych z rodziny Jurgów, Pilarskich i Galusików.
    • Śp. Zdzisławę Buchowską, Kazimierę Tadeusza , Dariusza Paluszkiewiczów, Włodzimierza Majorczyka, Annę Leszka Szymaniakow
    • Śp. Małgorzatę Feliksa Edmunda Turkowiaków, Władyława Glumińskiego wijciecha Wilkowskiego Fabiana kozicę, i dusze oczekujące na zbawienie wieczne.

1. Zapraszam do wspólnej modlitwy różańcowej w Kościele we wtorki i czwartki o godz.17.30 w pozostałe dni w domu – rodzina jest bowiem cząstką wspólnoty kościoła wg słów Jezusa „ gdzie 2 lub 3 są w imię Moje tam Ja jestem wśród nich” W modlitwie powierzamy Bogu troskę o zdrowie i bezpieczeństwo rodzin parafii przy narastających niepokojach, lękach i stresach.
2. We wtorek zapraszam na spotkanie konferencyjne rodziców dzieci komunijnych kl. II i kl. III po mszy św.
3. Spotkanie młodzieży bierzmowanej – w czwartek o g. 17.30.
4. W pon -św, Franciszka, wtorek – św. Faustyny w środę – Artura, czw. NMP Różańcowe
5. W sobotę 2 śluby – troskę o świątynie według zwyczaju poprzednich lat – powierzamy rodzinom par młodych.
6. Serdeczne Bóg zapłać za anonimową ofiarę 300 zl. na remont witraży
7. Chrzest św. 13.11 w sobotę o godz. 15.00
8. W przyszłą niedzielę – kolejny 20 – Dzień Papieski.