10-16.01.2022

• PONIEDZIAŁEK: Domy alei Lipowej i Witkówki.
    • O błogosławieństwo Boże dla mieszkańców domów alei Lipowej i Witkówek, aby w każdej rodzinie Chrystus był obecny i obdarzał dom Swoim pokojem.
  • WTOREK: Darnowo
    • O błogosławieństwo Boże dla mieszkańców Darnowa, aby w każdej rodzinie Chrystus był obecny i obdarzał dom Swoim pokojem.
  • ŚRODA: Cała ul. Szkolna i ul. Dworcowa
    • O błogosławieństwo Boże dla mieszkańców ul. Szkolnej i Dworcowej, aby w każdej rodzinie Chrystus był obecny i obdarzał dom Swoim pokojem.
  • CZWARTEK: ul. Pocztowa, Leśna, Wodna
    • O błogosławieństwo Boże dla mieszkańców ul. Pocztowej, Leśnej i Wodnej,
  • PIĄTEK, 14.01.22, g. 18: Nawiedzenia NMP ul. Kościańska bez bloków.
    • O błogosławieństwo Boże dla mieszkańców, aby w każdej rodzinie Chrystus był obecny i obdarzał dom Swoim pokojem.
    • 95lat Agnieszki Rybackiej z prośbą o zdrowie i bł. Boże na dalsze lata, i laski Boże dla dzieci wnuków – 8 i prawnuków -9
    • Śp. Jana Stanisławiaka od szwagra Mariana z rodziną.
    • 12 rocz. śp. Jadwigii, Jana Gelert, zm. z rodziny Gelertów, Płócieniaków, Józefa Bręczeskiego, Rafała Oleszaka.
    • Śp. Stanislawa Bączyka i zmarłych rodziców i teściów.
    • Śp. Kazimierza Pieśnaka 25 r. Konstancję Kazimierza Jana Mieczysława Chrastek i zm z rodziny.
    • 8.00 – Śp. Andrzeja, Bronisławę, Wacława Stefaniak, Pelagię, Ignacego, Ewy Szczerbal, Bronisławę, Leona Walczaków.
      • Śp. Jana Stanisławiaka, Czesława Jankowskiego.
      • Śp. Krystynę Łupicką – mąż Sdmund i córka Irena z rodz.
      • 5 r. śp. Bernarda Gelerta i łaskę zdrowia dla rodziny Gelertów i Serafinowskich

Bóg zaprosił do swojej Ojczyzny śp. Krystynę Łupicką lat 86
1. Celem odwiedzin duszpasterskich jest wspólna modlitwa kapłana z parafianami, poświęcenie domu oraz błogosławieństwo dla rodziny
2. Zapraszam na msze św. kolędowe o godz 18.00, w poniedziałek mieszkańców Alei Lipowej i Witkówek, wtorek – Darnowa, w środę mieszkańców ul. Szkolnej i Dworcowej, w czwartek ul Pocztowej, Leśnej i Wodnej, w piątek ul. Kościańskiej bez bloków.
3. Doświadczenia liturgicznych spotkań w Gryżynie budowały atmosferą modlitwy, frekwencji i ofiarności. Mam nadzieje, że Duch św.- obfitość swoich darów udzielać będzie mieszkańcom naszej parafii.
4. Plakat zaproszenie do szczepień w Sali OSP 29.01 od godz. 12.00 zgłoszenia tel. 500 298 280
5. I Komunie św. dla kolejnych roczników dzieci zawsze w niedzielę przed Bożym Ciałem 2022 – 12 .06 2023 – 4.06 , 2024 – 26. 05 2025 – 15. 06