13 -19.12.2021

• PONIEDZIAŁEK:
    • O łaskę szczęścia wiecznego dla śp. Mari Jankowskiej
  • ŚRODA:
    • Śp. Stanisławę Gręda, która umiłowała Nowenny do MBNPomocy od przyjaciółek Krystyny i Łucji
  • PIĄTEK:
    • O łaski Sakramentu Pojednania, o bł. Boże dla spowiedników i wspierających pojednanie z Bogiem i braćmi.
    • Śp. Mariana Ratajczaka od brata Bernarda z rodz.
  • SOBOTA, g. 16.30 :
    • Śp. Barbarę Przymus od Arka i Angeliki z dziećmi
    • 18 rocz. śp. Edwarda Mariannę Wolskich i zmarłych z rodzinyGapików i Wolskich o bł. Boże dla proszących o modlitwę
    • Śp. Mariannę Wincentego Michalewicz , Stefana Michalinę Józefa Starkbauer, Wandę Kunc, Marię Henryka Błaszczyk o opiekę bożą dla całej rodziny
  • NIEDZIELA
      • w rocznice narodzin dla Nieba śp. ks. Ryszarda Turskiego, o zbawienie z dziękczynieniem za posługę i pomoc dla naszej parafii.
      • Śp. Teresę Marcinkowską od rolników i gospodarzy.
      • Śp. Jana Stanisławiaka od rodziny z Łeby
      • W 7 roczn. śp. Heleny Józefa Tomczaków i zm. z rodz. Donajów i Tomczaków

1. „Dar serca dla Kościołów Wschodu” zebraliśmy –500zł Niech Dobry Bóg wynagrodzi darczyńcom! A na inwestycję remontu żyrandola – 630 zł.
2. Trwajmy w adwentowej radości towarzyszenia Maryji i Józefowi w drodze do Betlejem – miejsca narodzin Jezusa. Raduje nas gorliwość i angażowanie dzieci.
3. Spowiedź św. adwentowa w parafii w piątek od godziny 15.00 do 16. 15
4. Opłatki – 3zł. Świece wigilijne 7 zł. Duże świece 12 zł.