22-28.11.2021

• PIĄTEK:
    • Chrystusowi Królowi Wszechświata niech płynie cześć i chwała w budowaniu wspólnot modlitewnych, biblijnych i Wojowników Maryi.
    • O łaskę gorliwości w przygotowaniu serc na Adwent
    • Śp. Teresę Marcinkowską od szwagierki Elżbiety z mężem i rodziny Statuckich.
    • Śp. Barbarę Przymus od 13 Róży Matek.
    • W rocz. śp. Heleny Ratajczak o radość życia w niebie oraz za zmarłych dziadków, rodziców, rodzeństwo i kuzyna Kazika, do MBN Pomocy o zdrowie dla proszących o modlitwę.
    • Śp. Stanisławę Gręda od syna Artura z rodziną.
    • 18.00 – Konojad- odpust św. Andrzeja.
  • NIEDZIELA: I niedziela Adwentu
    • 8.00 – O bł. Boże dla członków parafialnego zespołu Caritas i Róż Różańcowych.
      • Śp. Ewę Bernaciak od koleżanki Reginy z rodziną.
    • 12.00 –Wyskoć, odpust św. Andrzeja

Do domu Ojca odeszła śp. Stanisława Gręda, lat 74 z Racotu, śp. Mirosława Matuszczak, lat 60 z Osieka oraz śp. Zbigniew Bajsztok, lat 59 ze St. Lubosza, nasz oddany, wieloletni Szafarz – Wieczny odpoczynek racz im dać Panie!

1. Od poniedziałku do wtorku 30.11 cała Polska solidaryzuje się w nowennie do św. Andrzeja Boboli i prosi o zwycięstwo prawdy i miłości w narodzie polskim. Każdego dnia odmawiajmy litanie do św. Andrzeja Boboli i modlitwę Pod Twoja obronę.
2. Kleryk ASD otrzymał od Racotu i Gryżyny ofiarę 1.850zł. Niech Bóg błogosławi darczyńcom!
3. W piątek o g.19.00 – spotkanie młodzieży – J.5, różnice i podobieństwa J.3 i 5.
4. Z pomocą Bożą i sumiennością firmy WITROART w poniedziałek zakończymy I etap renowacji witraży okiennych w Gryżynie.
5. Za tydzień – pierwsza niedziela Adwentu. Roraty w Racocie – poniedziałek, środa, piątek o g. 18.00, a w Gryżynie – wtorek, czwartek o g. 18.00 . Dzieci otrzymają elementy układanki Serdecznie zapraszam.
6. Niech Bóg bł. wszystkim, którzy złożyli ofiary za ławki na rok 2021.
7. Misje sprzątania kościoła powierzamy rodzinom ul. Leśnej i w następnym tygodniu Pocztowej.