25.07 – 31.07.2022

• PIĄTEK: 19.00 – przygotowanie do chrztu św.
    • 18.30 – W intencji kierowców, z dziękczynieniem za ofiary składane na rzecz misjonarzy.
  • SOBOTA,
    • 15.00 – chrzest św. Aleksandry, Wiktorii.
      • 3 rocz. śp. Tadeusza, Danuty, Andrzeja, Krystyny, Mariana i Barbary Przymus, o żywą wiarę w rodzinie.
      • Śp. Mariannę w 3 rocz. narodzin dla Nieba, Jana w 17 rocz, Zenona w 10 rocz. i zmarłych z rodziny Szczepaniaków.
    • „Noc muzeów” 22.30 – koncert organowy w Gryżynie..
  • NIEDZIELA: 10.00
    • O zdrowie dla sąsiadki Bożeny Wojdowskiej.
    • Śp. Adama Sikory od dzieci z rodzinami.
    • Śp. Teresę Urbańską o modlitwę prosi mąż Henryk i syn Marek.

ZAPOWIEDZI: Zuzanna Koronowska z Racotu i Karol Michałowski z Kościana.

1. Do domu Ojca odeszli:
Śp. Adam Sikora z Darnowa,
Śp. Teresa Urbańska z Racotu, lat 74.
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie!….
2. Dzisiaj po mszach św. poświęcenie kierowców i ich pojazdów.
3. W piątek o godz. 19.00 – przygotowanie do chrztu św., chrzest w sobotę o godz. 15.00.
4. W sobotę – Noc Muzeów – w Gryżynie, zwiedzanie kościoła, widok z wysokości sklepień , o godz. 20.30 – I grupa i o 21.30 – druga. O godz. 22.30 odbędzie się koncert organowy w nastroju świec i medytacji, zagra mistrz organowy z Katowic Jakub Mizera, p. Roland na puzonie oraz mezzosopran ,nastąpi uroczyste poświęcenie zrewitalizowanych okien witrażowych i organów. Warto doświadczyć tak niezwykłego przeżycia i wieczorowego klimatu. Serdecznie zaprasza dr Emilian Prałat i Proboszcz Stanisław Tokarski.
5. Warto pomyśleć o kłosach zbóż na wieńce żniwne – jako dziękczynienie za plony. Trwajmy w modlitwie o bezpieczne żniwa i zachowanie plonów.