INTENCJE MSZALNE W GRYŻYNIE.
20 – 26.12.2021

• WTOREK:
    • O zdrowie i poznanie woli Bożej bł. Boże dla rodziny proszącej o modlitwę.
  • CZWARTEK:
    • 18.00 – Kto wytrwa do końca – będzie Zbawiony
  • PIĄTEK: Wigilia
    „Bóg bez naszego serca jest bezdomny, a nasze serce bez Boga jest puste.”

• 20.00 – Za parafian oraz o bł. Boże w rodzinach i dla tych, którym składamy życzenia.
      • Za parafian oraz o bł. Boże w rodzinach i dla tych, którym składamy życzenia.
      • Z dziękczynieniem za łaskę Narodzenia Jezusa i założenia Kościoła, o światło Ducha św. w odkrywaniu Bożego planu zbawienia.
  • SOBOTA: I święto – Uroczystość Narodzenia Pańskiego
    • 9.30 – Za parafian oraz o bł. Boże dla tych, którym składamy życzenia.
  • NIEDZIELA: II święto Uroczystość Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. św. Szczepana
      • 40 rocz. sakr. małżeństwa Małgorzaty i Andrzeja Przybyłów, o chwałę nieba dla tych, którzy nie doczekali tej ur. w doczesności.
      • Śp. Zenona Jeżaka w 26 rocz. narodzin dla Nieba. O bł. Boże o żywą wiarę w Zm. z dz. za talenty i troskę o wspólnotę parafii i wioski
      • Śp. Mirosławę Matuszczek od rodz. Kamińskich.
      • Śp. Annę Ignacego Józefa Kolędów, Stefanię Stanisława Barbarę Nowakow, zm dziadków.

1. Otwartego serca dla bliskich, bł. Bożego dla wszystkich, którym składamy życzenia i mocy Ducha św. w przemienianiu życia na lepsze.
2. We wtorek i czwartek ostatnie Roraty – kto wytrwa do końca może liczyć na niespodziankę
3.. Odwiedziny chorych proszę zgłaszać w zakrystii lub telefonicznie- w środę od 8.30 w Gryżynie w Racocie 0 9.30
3. Pomoc przy żłóbku – liczę na pomoc niezawodnego zespołu, w pon. 10.00
4. W piątek Wigilia i uroczyste Pasterki w Gryżynie o 20.00 i 22.30
II- święto msze św. modlitwa i ofiara w intencji KUL i uczelni Katolickich.
5. Troskę o świątynię powierzamy –Elżbiety W., Iwony K., Haliny H., Barbary K., Zygmunta S. – proponuję w czwartek.