30.05 – 5.06.2022

• WTOREK:
    • 17. 30 – Spowiedź św.
    • 18.00 – Nabożeństwo Majowe
      •  W intencji wszystkich dzieci oraz wspólnoty klasowej o szczęśliwe, pełne mądrości, ciepła i życzliwości dzieciństwo na wzór dzieciństwa Bożego.
      •  Z dziękczynieniem za życzenia, dar modlitwy i ofiary z tyt. 48- posługi duszpasterskiej.
  • CZWARTEK:
    • Do NSJ z wynagrodzeniem za grzechy nasze i całego świata
    • Śp. Zofię Kaźmierczak od Zbyszka i Gosi Nowickich.
  • SOBOTA: 16.30
    • Śp. Karola Buchowskiego w I rocz. śmierci, Zdzisławę Buchowską.
    • W 25 rocznicę ślubu Danuty i Grzegorza Ratajszczak z dziękczynieniem za otrzymane łaski i prośbą o bł. Boże dla Jubilatów.
  • NIEDZIELA, 9.30:
    • Śp. Krzysztofa Stanisławiaka od żony Grażyny i teściowej.

Do domu Ojca odszedł śp. Krzysztof Stanisławiak, lat 64 z Gryżyny.

1. W tym tygodniu we wtorek , ostatnie Nabożeństwa Majowe, a w środę , radosny dla każdego dziecka- Dzień Dziecka – życzę rozumienia słów Jezusa „ jeśli nie staniecie się jak dzieci nie wejdziecie do Królestwa Bożego.” zdolność słuchania i ufności dziecka – Jezus czyni kluczem Królestwa Bożego.
2. Z tyt. I – piątku miesiąca , spowiedź św. we wtorek od g. 17.30.
3. W Boże Ciało i oktawę są wolne terminy na intencje mszy św.
4. Po przerwie związanej ograniczeniami z powodu Covida, dnia 20.06, w poniedziałek, organizujemy pielgrzymkę dziękczynną dzieci klas III, IV i V za dar Komunii św. Lista jest otwarta – zapraszamy chętnych. Zgłoszenia u p. Kasperskiej. Koszt 50zł.
5. Troskę o świątynie powierzamy rodzinom :
Mirosławy i Romany G., Agnieszki K., Genowefy O.,
Zofii Szydłowskiej.