INTENCJE MSZALNE W GRYŻYNIE:
1-7.11.2021

• PONIEDZIAŁEK– 1.11: Wszystkich Świętych
    • 9.30 – cmentarz – za parafian, aby naśladując swoich patronów doświadczali radości życia doczesnego i zmartwychwstania wiecznego oraz w intencji zmarłych parafian, o radość oglądania Boga w niebie i spotkania z Jezusem Mesjaszem i zbawionymi przez Niego ludźmi wiary.
  • WTOREK – 2.11: Wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych
    • 9.30 – Wymienianki
      • Za parafian wspominanych w wymieniankach, o wieczną Światłość i doświadczanie chwały Boga w Niebie.
      • Śp. Eugenię i Antoniego Wojtkowiaków, Martę i Józefa Jaworskich, Ludwika Konopczyńskiego, Franciszka Jóźwika, za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące.
    • 18.00 – Wymienianki
      • Za zmarłych parafian wspominanych w wymieniankach, o wieczną Światłość i doświadczanie chwały Boga w Niebie.
  • CZWARTEK: Karol Boromeusz
    • 17.30 – Spowiedź św.
      • Za zmarłych z rocznych wymienianek.
      • Do NSJ – za parafian, o trwanie w poszukiwaniu drogi do Zmartwychwstania .
      • I rocz. śp. Sławomira, Anielę, Józefa, Eugeniusza Ratajszczaków, Barbarę, Piotra Maćkowskich i zmarłych dziadków. 18.30 – spotkanie młodzieży.
    • Śp. Stefanię Przybyła od syna Andrzeja z rodziną.
  • NIEDZIELA- 8.11:
    • O błogosławieństwo Boże dla rodzin Januszewa.
    • Śp. Bożenę, Joannę, Michała Wędzińskich, Stanisławę, Stanisława Jurgów, Józefa Szymkowiaka i zmarłych z rodziny.
    • Śp. Agnieszki, Jana, Walentego Majorczyków, Marię, Stefana Dudziak, Stanisławę, Stanisławę, Czesławę, Janinę, Stanisława, Alojzego Browarczyk, Jana Piecucha i zmarłych dziadków.

Do domu Ojca odeszła śp. Barbara Przymus z Darnowa, lat 70 – we wtorek o g.12.00 msza św. w Racocie, odprowadzenie na cmentarz w Wyskoci.

1. W poniedziałek 1.11- Wszystkich Świętych. Msze św. o g.9.30.na cmentarzu
2. We wtorek – 2.11- Wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych. Wymienianki, modlitwa za zmarłych w dzień zaduszny o g. 9.30 i o 18.00.
3. Druki wymienianek – modlitwy za zmarłych można zabierać z bocznego ołtarza. Na wymieniankach proszę wpisywać, o której godzinie maja być czytane – o 9.30 lub 18.00. (Składamy do koszyczka na ołtarzu bocznym).
4. I pt. miesiąca, spowiedź św. w czwartek o g. 17.30, o g. 18.00 – msza św. o g. 18.30 – spotkanie młodzieży.
5. Na misję ofiarowaliśmy 620 zł.
6. Troskę o świątynię powierzamy rodzinom Nielęgowa: Małgorzata N., Małgorzata H., Iwona H., Małgorzata P., Anna H.