INTENCJE MSZALNE W RACOCIE
9-15.01.2023

 • ŚRODA  Nowenna o 18:10 i po nowennie Msza Św.
  • O Błogosławieństwo Boże dla rodzin ul. Szkolnej Krótkiej Krętej i Dworcowej.
 • SOBOTA: 16:30
  • Z okazji 10 rocz. śp. Stanisława Bączyka i zmarłych rodziców i teściów.
 • NIEDZIELA:
  • 8.00 – Śp. Andrzeja, Bronisławę, Wacława Stefaniak, Pelagię, Ignacego, Ewy Szczerbal, Bronisławę, Leona Walczaków.
  • 11.00 – O błogosławieństwo Boże dla mieszkańców domów Racotu, aby w każdej rodzinie Chrystus był obecny i obdarzał dom Swoim pokojem.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE:

1. Trwa kolędowanie w Gryżynie

2. W obecnych okolicznościach kolędy co 2 lata – zapraszać będziemy rodziny na spotkanie kolędowe do świątyni. Rozpoczniemy w środę 11.01 o godz. 18.00 na mszy św. z nowenną prosić będziemy o łaski Błogosławieństwo Boże dla rodzin ul. Szkolnej Krótkiej Krętej i Dworcowej. Serdecznie zapraszam .

3. W Gryżynie firma brukarska kończy prace przy budowie granitowej drogi procesyjnej wokół świątyni. Prace trwały miesiąc przerywane pogodą i trudnościami technicznymi. Dzieło to nich raduje użytkowników i chwali Dobrego Boga niezniszczalnością przez kolejny wiek. Wcześniejsza betonowa nawierzchnia służyła 40 lat

4. I Komunie św. dla kolejnych roczników dzieci zawsze w niedzielę przed Bożym Ciałem
2023 – 4.06 ,
2024 – 26. 05
2025 – 15. 06